48W UV LED lempa nagams Clavier Q7

 • 48W UV LED lempa nagams Clavier Q7

  Kaina 2211 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Greitas ir tolygus kietėjimas dėl dvigubo UV ir LED kietėjimo. Didelė 48 W galia ir dvigubas UV bei LED kietėjimo veiksmas.

  Hibridinė lempa Clavier Q7 48W su veidrodiniu dugnu – tai naujausios kartos įrenginiai, skirti kietinti geliams, hibridiniams lakams ir kitiems šviesoje kietėjantiems preparatams. 48W UV/LED technologijos dėka , lyginant su konkurentais, kietėjimas vyksta tolygiai ir greičiau.

  Integruotas judesio jutiklis ir 1/2 režimas, puikiai tinka darbui su statybiniais geliais. Q7 lemputė turi įmontuotą judesio jutiklį , 5, 30 ir 60 sekundžių laikmatį , o suaktyvinus jutiklį, ji nuolat šviečia iki 120 sekundžių. 1/2 galios režimas yra režimas, kai lemputė užsidega puse galios. Šis režimas rekomenduojamas dirbant su statybiniais geliais ir kitomis programomis, kurioms reikalingas ilgas ekspozicijos laikas. Apatinėje lempos skydelyje yra magnetai , todėl jį lengva nuimti pedikiūrui.

  Magnetinis nuimamas veidrodžio stovas. Apatinis lempos skydelis yra magnetinis ir lengvai nuimamas pedikiūrui. Veidrodinis dugnas atspindi ir išsklaido LED šviesą, kurio dėka pasiekia net sunkiai pasiekiamas vietas, pvz., šalia odelių. Dėl to galime būti tikri, kad naudojamas hibridinis lakas ar gelis sukietės net ir jautriausiose vietose . Siekiant apsaugoti plokštę, ji iš pradžių buvo padengta mėlyna folija, kurią reikia nuimti prieš pirmą kartą naudojant, kad būtų gauti laukiami rezultatai.