Kėlimo ir transportavimo įrankis HeavEasy InnovaGoods

 • Kėlimo ir transportavimo įrankis HeavEasy InnovaGoods

  Kaina 1418 
  1890  Sutaupykite 472 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  InnovaGoods
 • Universalus ir patvarus kėlimo ir transportavimo įrankis, leidžiantis lengvai perkelti sunkius daiktus namų aplinkoje, pvz., baldus, sunkias dėžes, prietaisus ir kt. Dėl savo originalaus ir novatoriško daugiafunkcinio dizaino, jis leidžia patogiai pakelti, įdėti, nustatyti, reguliuoti ir lyginti. Jis visiškai prisitaiko prie pageidaujamos transporto krypties paprastu būdu minimaliomis pastangomis, nes turi ergonomišką ir neslidžią kėlimo rankeną, galinčią suktis iki 180º, ir 4 atramos vienetus su ratukais, kurie gali suktis iki 360º. Jis turi didelį atsparumą, kėlimo svirtis palaiko iki 200 kg, o dalys su ratais palaiko iki 150 kg. Be to, dėka kompaktiško ir lengvo rankinio įrankio dizaino, jį galima lengvai transportuoti ir laikyti, nes jis beveik neužima vietos. Pridedamos naudojimo instrukcijas tinkamam naudojimui. Tiesiog padėkite svirties ašmenis po prietaisu, baldais ar daiktais, kuriuos norite perkelti; paspauskite svirtį žemyn, kad ją pakeltumėte, pastatykite ratinius stovus, pasukite norima kryptimi ir pereikite į norimą vietą; po to vėl naudokite svirtį, kad dar kartą pakeltumėte, nuimtumėte atramas ir nuleistumėte ant žemės. Rekomenduojama nenaudoti ant grubių grindų, šlaitų ar rampų.

  Ypatybės:
  - Medžiaga: Plienas
  - Novatoriškas ir funkcionalus dizainas
  - Universalus ir pritaikomas
  - Daugiafunkciniai: pakelti, padėti, pastumti, sureguliuoti ir išlyginti
  - Tipas: Besisukantis
  - Neslidi pakėlimo rankena:180º
  - Ergonomiškas
  - 4 vnt. stovas su ratukais: 360º
  - Didžiausias išlaikomas svoris: 150 kg
  - Nešiojamas, lengvas, atsparus ir tvirtas
  - Patogus, paprastas ir saugus naudojimas
  - Sumažintas kompaktiškas dydis
  - Užima nedaug vietos
  - Lengva transportuoti ir laikyti
  - Idealiai tinka baldų, sunkiųjų dėžių, prietaisų ir t.t. perkėlimui.
  - Pridedama: Naudojimo instrukcijos
  - Apytiksliai matmenys: 35 x 9 x 10 cm
  - Pakuotė ir instrukcija 24 kalbomis (anglų, prancūzų, ispanų, vokiečių, italų, portugalų, olandų, lenkų, vengrų, rumunų, danų, švedų, suomių, lietuvių, norvegų, slovėnų, graikų, čekų, bulgarų, kroatų, slovakų, estų, rusų, latvių)

  Suteikiama 12 mėnesių garantija!
  Pristatymo laikas: 1-3 d. d.

  Prekės spalvos ir užrašai gali truputį skirtis nuo pateiktų nuotraukose, gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams skambinkite telefonu +370 603 00630 arba rašykite el. paštu info@pigiaugrybu.lt